0
استفاده از مزایای هوش مصنوعی برای افزایش امنیت شبکه | آرلام مجله تخصصی هوش مصنوعی | مرجع تخصصی هوش مصنوعی
0
0
logo

استفاده از مزایای هوش مصنوعی برای افزایش امنیت شبکه

آموزش های وردپرس

2019/04/05

توسط : arlam

294 بازدید

نقش هوش مصنوعی در کسب و کار با پیش بینی و هیجان احاطه شده است. استفاده از chatbots ارائه تجربه بهبود یافته مشتری، تجزیه و تحلیل داده های مشتری از طریق برنامه های شخص ثالث – پیش بینی زیادی در استفاده از آن وجود دارد.یادگیری ماشین و هوش مصنوعی از اول ظهور در حال کسب و کار و گرفتن شغل های دیگر است و پیشبینی میشود که امنیت شبکه نیز توسط آن انجام شود.

هوش مصنوعی در واقع کار امنیت و جلوگیری از حمله سایبری را دارد. هوش مصنوعی با اضافه کردن یک لایه هوشمند، مبتنی بر دستگاه به رویکرد فایروال سنتی، شرکتها را با ابزارهای ضروری برای حفظ شبکه هایشان غیر قابل نفوذ می کند. برای به حداکثر رساندن مزایای امنیتی هوش مصنوعی ، لازم است که جنبه های کلیدی را که راه حل قوی و قابل اعتماد در کنار زمینه های اصلی است را رعایت کنیم که هوش مصنوعی بتواند تفاوت های واقعی را به وجود آورد.

sandboxing  نقش اساسی در حمایت از کسب و کار برای مقابله با تهدید به افزایش حملات سایبری دارد. مبارزه با حملات سایبری یک علم دقیق نیست و انواع جدیدی داردکه در همه زمان ها توسعه یافته است، برای تیم های فناوری اطلاعات و برای یک فایروال اساسی برای شناسایی یک فایل مشکوک از یک فایل امن، سخت است. Sandboxing می تواند این اطمینان را به شما بدهدکه با تهدید به سرعت در حال رشد است، توانایی فورا شناسایی یک فایل ناشناخته، اولین گام در تامین امنیت شبکه است، زیرا آن را جداسازی و برنامه های ناشناخته را در یک محیط ابر امن برای بررسی بیشتر از شبکه اصلی فراهم می کند.

پس از تجزیه و تحلیل می توان تشخیص داد که برنامه مخرب یا تایید شده است یا نه. مزیت sandboxing این است که سرعت انزوا و پاسخ حادثه ای است که تنها با استفاده از یک محیط امن ابر امکان پذیر است. Sandbox همچنین تضمین می کند که فایروال با تجزیه و تحلیل ترافیک و فایل هایی که سعی در ورود به شبکه دارند، می تواند به طور مداوم آموزش و تقویت دفاع خود را داشته باشد. این ویژگی به این معنی است که حفاظت می تواند به طور مداوم تکامل پیدا کند تا بتواند با ثبات و قابل اعتماد باقی بماند، مهم نیست که چه چیزی در شبکه ریخته شود.

استفاده از فایروال به تنهایی برای جلوگیری از تروجان ها، مانند استفاده از یک چتر قدیمی با سوراخ برای جلوگیری از باران است: از آن عبور می کند و شما مرطوب خواهید شد. تنها راه بدست آوردن بدافزار، توانایی و به روز رسانی دفاع در محل است.

این مثالها تنها تعداد کمی از راهها را نشان میدهد که در آن هوش مصنوعی میتواند چشم انداز کلی امنیت را ارتقا دهد؛ نه تنها در حفظ امنیت شبکه ها. روشن است که داشتن یک راه حل امنیتی شبکه، مانند هوش مصنوعی، که می تواند با تهدیدات  مقابله کند، در حقیقت، تنها ثابت در چشم انداز امنیتی سایبری همیشه در حال تغییر است.

تاریخ عضویت : ۰۷ مهر ۱۳۹۹

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.