0
خبری ترسناک برای قاچاقچیان مواد مخدر | آرلام مجله تخصصی هوش مصنوعی | مرجع تخصصی هوش مصنوعی
0
0
logo

خبری ترسناک برای قاچاقچیان مواد مخدر

آموزش های وردپرس

2019/04/02

توسط : arlam

440 بازدید

پیشرفت علم تا به اینجا به سود سازنده ها و قاجاقیان مواد مخدر بود زیرا توانسته بودند مواد مخدر را طوری فراآوری کنند که تشخیص آن تقریبا حتی برای پیشرفته ترین تجهیزات پلیس ایالت متحده هم سخت بود.

اما یک خبر تمام این معادلات را به هم ریخت  هوش مصنوعی مواد مخدر را به طور کاملا درست تشخیص میدهد این خبر میتواند کابوس سازندگان و قاچاقچیان مواد مخدر باشد.

اما چطور هوش مصنوعی می تواند؟

دنشمندان هنگام تلاش برای تبدیل یک مولکول به یک دارو، شانس باریکی دارند. در بیشتر مطالعات، میانگین تنفس در حدود 10/0 و یا 1 در 10 قرار دارد. بعضی از آنها کمی بالاتر و بعضی کمی پایین تر هستند، اما میزان موفقیت برای کشف مواد مخدر هرگز “خوب” نیست. برخی از دانشمندان بر این باورند که میزان موفقیت می تواند بهبود یابد کشف مواد مخدر برای اعمال هوش مصنوعی (AI) بود، یعنی اگر از ابزارهای محاسباتی پیشرفته مانند یادگیری ماشین (ML) و شبیه سازی دینامیک مولکولی استفاده شود. علاوه بر پیشگیری از داروهای بیشتر ، AI حتی ممکن است به ایجاد داروهای بهتر کمک کند .

به طور سنتی، یک پروژه کشف مواد مخدر از تحقیقات پایه شروع می شود تا اهدافی را که ممکن است مستعد حمله باشند مانند گیرنده پروتئینی مربوط به بیماری در سطح سلول های خاص پیدا کنند. سپس، دانشمندان از تکنیک هایی مانند غربالگری با توان بالا استفاده می کنند تا ببینند کدام ترکیبات هدف را متصل می کنند. (این ترکیبات می توانند از کتابخانه های دهها هزار یا حتی میلیون ها مولکول در شرکت های دارویی بزرگ به وجود بیایند.) پس از آن، روش های مختلف آزمایش های بیولوژیکی و شیمیایی برای اصلاح ساختار یا تست های دیگر، مانند توانایی ترکیب برای رسیدن به هدف در یک ارگانیزم به کار می رود.

 

تاریخ عضویت : ۰۷ مهر ۱۳۹۹

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.