0
کلمه "هوش" در هوش مصنوعی به چه معناست؟؟؟ | آرلام مجله تخصصی هوش مصنوعی | مرجع تخصصی هوش مصنوعی
0
0
logo

کلمه “هوش” در هوش مصنوعی به چه معناست؟؟؟

آموزش های وردپرس

2020/05/22

توسط : mahdiheydarian

139 بازدید

کلمه “هوش” در هوش مصنوعی به چه معناست؟؟؟

یکی از مهم ترین سوالات این است که کلمه “هوش“در هوش مصنوعی به چه معنا است که ما دراین خبر به معنای آن خواهیم پرداخت ؛ در ادامه با همراه باشید…

بار ها تعاریف زیادی درباره هوش مصنوعی ارائه شده است. طبق گفته دانشمند فرانسوی به نام LeCun که معتقد است هوش مصنوعی “به ماشین آلات اجازه می دهد که وظایف خود را انجام دهند و مشکلات را که معمولاً برای انسان ها به وجود می آید را حل کنند.” که این عواقبی را در پی خواهد داشت که با این وجود ، ما باید در مورد آنچه در مورد “هوش” اتفاق بیفتد، صحبت کنیم .
به طور دقیق ، دستگاه هنگام انجام یک کار، هوشمند نیست بلکه این وظیفه ، فرایند تولید است و دستگاه درکی نخواهد داشت زیرا با کد هایی که سازنده در آن ثبت کرده است، کار می کند .

هوش دستگاه در توانایی یادگیری خود نهفته است. بنابراین هوش مصنوعی در توانایی خود در حل وظایف بالینی، کار آمد است ، و با”هوش” در توانایی یادگیری بسیاری از چیزها و بهبود عملکرد آن است.

تلفیق هوش انسانی و مصنوعی باعث می شود تا بر محدودیت ها (از جمله سوگیری ها) که مرتبط با این دو هوش است، مغلوب شود. برای یک پزشک، مسئله “استفاده از ابزارهای هوشمند” یک دغدغه نیست بلکه “دانستن نحوه استفاده” از آنها خواهد بود. این تفاوت در آگاهی و استفاده از ابزار برای این منظور به تنهایی ، بدون اینکه بخواهید، وجود دارد که جایگزین کردن آن به عنوان پزشک یا هوش پزشکی است.

mahdiheydarian

تاریخ عضویت : ۰۷ مهر ۱۳۹۹

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.