0
بیمه چینی پینگ و همکاری با هوش مصنوعی . | آرلام مجله تخصصی هوش مصنوعی | مرجع تخصصی هوش مصنوعی
0
0
logo

بیمه چینی پینگ و همکاری با هوش مصنوعی .

آموزش های وردپرس

2019/03/30

توسط : arlam

554 بازدید

هوش مصنوعی و بیمه

 

 

پینگان از بزرگترین بیمه های چینی با ادریوم (ETH)   که مبتنی بر هوش مصنوعی غیرمتمرکز (AI)و شبکه جهانی هوش مصنوعی است را، راه اندازی کرده است. این شرکت اعلام کرد که این همکاری در یک گزارش مطبوعاتی که در روز 14 مارس در رسانه منتشر شد، شروع شده است.

در طول انتشار، همکاری در ابتدا بر روی تشخیص شخصیت نوری (OCR)، دیدگاه کامپیوتری (CV) و آموزش مدلسازی تمرکز خواهد کرد و شرکت جهانی هوش مصنوعی یادآور می شود که انتظار می رود دامنه مشارکت به چندین صنایع و ابتکارات در آینده گسترش یابد.

این اعلامیه به زودی پس از آن اعلام شد و شبکه جهانی هوش مصنوعی رسما یک نسخه بتا از بازار غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum  را در روز جمعه 28 فوریه راه اندازی کرد. در ماه ژانویه سال گذشته، این شرکت همچنین اعلام کرد که مشارکت با راه اندازی Honey در حال راه انداختن بلوک شبکه جهانی اینترنت چین است.

گزارش شده است که پینگ آن،  با ارزش ترین شرکت بیمه در جهان است و به 170 میلیون مشتری خدمت می کند و دهمین بار در لیست شرکت های Forbes Global 2000 و بزرگترین شرکت های دولتی در جهان قرار دارد. همانطور که شرکت Cointelegraph در ماه نوامبر سال گذشته گزارش داد،  Ping An  و دولت شهری Sanya نیز یک توافق نامه همکاری استراتژیک برای ساخت “Smart City” که شامل Blockchain یا اتصال به جهان با استفاده از کد و رمز بود، امضا کردند.

انتشار مطبوعات یادآور می شود که کلینیک های یک دقیقه ای Ping An برای مشاوره های پزشکی که با استفاده ازهوش مصنوعی از آن استفاده می شود، در هشت شهر چینی فعالیت میکنند.

در همان ماه، Cointelegraph  همچنین گزارش داد که بانک Ping An ، ، یک بوتیک بانکی با استفاده از تکنولوژی Blockchain یا همان اتصال به جهان با استفاده از کد و رمز ، سرویس ها ابری و اینترنت اشیا Internet of Things را راه اندازی خواهد کرد.

تاریخ عضویت : ۰۷ مهر ۱۳۹۹

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.